‘Designed Accidentally’ Durumu

‘Designed Accidentally’ Durumu
 
Sıcak yaz ayları  dışında neredeyse her gün giyiyoruz çorapları. Ayakkabının içinde, görünmeyen modeller olsa da, oradalardır.
Peki niye saklıyoruz ki çorapları?
Yada neden düz, klasik renkler ve desenler tercih ediyoruz?
Gün boyu ayaklarımız yükümüzü çekerken onların da biraz renklenmeye hakkı yok mu?
 
İzin verin onlar da biraz renk görsünler neşelensinler, öyle değil mi? Kısacası biz, ++ ailesinin desenlerini oluştururken ayaklarınıza da renk katalım istedik. “Gururla göstermek isteyeceğiniz çoraplar yaratalım.” ı  hayal ettik.
 
Tabii bir de çorapların nerede tasarlandığı sorusunun cevabı var. Gün geçmiyor ki etiketlerde “Designed in Italy”, “Made in USA” gibi ibarelerde karşılaşmayalım. Gerçekten öyle olanlara tabii ki diyecek hiç bir söz yok fakat öyle yapmayıp da “mış gibi yapan” da bir dolu marka var pazarda..
Bizim için ise, biz sokaklardan ilham alıyoruz, uyumsuzluğun uyumundan besleniyoruz, sokak sanatlarına, grafittilere bayılıyoruz. Kendi desenlerimizi, eğlenceli ve yaratma hevesiyle dolu olan beyinler tarafından tasarlanmış olarak görüyoruz.
Bu yüzden ++ ailesinden çorap satın aldığınızda paketlerin üzerinde “Designed Accidentally” yazısıyla karşılaştığınızda şaşırmayın deriz (:
 
Kazara tasarlanmış muhteşem çorapların dünyasına hoş geldiniz! Bon appétit!