Tasarımlarımız. 

Özenle tasarladığımız çoraplar ile Cesur ve Özel olmayı hedefledik. Havalı ve Eşsiz. Canlı ve İlham Verici.

Socks ++’ı kurarken en büyük hayalimiz, kendi stilinizi, yaşam tarzınızı kaliteli çoraplar ile yansıtabilmeniz. Giyerken keyif alıp, iyi hissedip, başkalarına da ilham verebilmeniz. Kısacası, bütün gününüze size ayakkabılarınızın içinde eşlik edecek çoraplarınızı, yani ++’larınızı ve mutlulukla giyebilmeniz. 

“++” ne anlama geliyor ? 

++ dünyası tamamen yaratıcı ifade, birliktelik, eğlence ve paylaşmaktan ibaret. Durum böyle olunca tek artı bize nasıl yetebilir ki? ++ işareti çoraplarımızın, çiftleri birbirinden farklı olsa bile, birbirleriyle olan mükemmel uyumunun sembolü, aynı insanlar gibi. 

Kalite. 

Tasarım gibi kalite de bizim için olmazsa olmazlardan. En yumuşak ve taranmış pamuğu özenle seçip, örme tekniği ile, koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz. Emin olun ki bütün ++ ürünlerinde uzun ömürlü kullanımınız için geliştirmeleri yapıp, rahat edebilmeniz için nefes alabilen materyaller kullandık. Ayrıca tüm üretim aşamalarını özenle ve dikkatlice takip ettik. En önemlisi de bunları yaparken çevre dostu olmayı unutmadık.

 

 Her zaman dediğimiz gibi. Stil detaylarda gizlidir ve detaylar her şeydir. Bugün cesur ve eğlenceli bir şey yapın ve kendinizi özgür bırakın.