KULLANIM KOŞULLARI

 

Ürün Teslimatı: www.socksplusplus.com.tr adresimizde bulunan ürünler en fazla üç 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.
İptal İşlemi: Verdiğiniz siparişin iptalini talep ederseniz, ürününüz kargoya verilmeden hey@socksplusplus.com e-posta adresinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. 

İade İşlemi: Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm ürünleri karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir.

Ünvan: Senem Erdal Socksplusplus

Adres: Maslak Mahallesi Bilim Sokak No:5 Sun Plaza Kat:13 34387 Maslak Sarıyer İstanbul

Telefon:0212 367 46 10

Fax: 0212 366 58 02

SOCKS ++ iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlanma anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

Bu internet sitesine girmeniz ve/veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Senem Erdal SOCKSPLUSPLUS (“SOCKS++”) sorumlu değildir. SOCKS ++, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SOCKS ++'nun, kullanıcı tarafından alışveriş anında veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe SOCKS ++'nun, kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

SOCKS ++ sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi SOCKS++'ın, kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı ve/veya referans içerebilir. SOCKS++ bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

SOCKS++ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, SOCKS++ markası ve diğer markalar, www.socksplusplus.com.tr alan adı, logo, favikon, ikon, elektronik, yazılı, grafik ve/veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler ve Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. SOCKS ++'ın, burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İş bu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve SOCKS++ tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından SOCKS++ hesabının gerek SOCKS++'ı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya SOCKS ++'ın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde SOCKS ++ kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

SOCKS++, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.